Skambinkite - Klauskite - Užsakykite: +370 658 00166

Krepšelis0
Viso su PVM:0,00 €
Pirkinių krepšelis tuščias!

"BlackVue DR490L-2ch" vaizdo registratorius

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra
Pasiekiamumas:sandelyje 100 prekė (s)
Prekės kodas:DR490L-2ch
179,00 €
Kaina be PVM: 147,93 €
BlackVue DR490L-2CH - neginčijamai pačios aukščiausios klasės automobilinis 1080p video registratorius dviem kameromis, 3.5 colių LCD ekranu ir galimybe prijungti GPS imtuvą.
+ -

Aprašymas

BlackVue DR490L-2CH - neginčijamai pačios aukščiausios klasės automobilinis 1080p video registratorius dviem kameromis, 3.5 colių LCD ekranu ir galimybe prijungti GPS imtuvą.

Puikaus dizaino, stiliaus ir kokybės derinys.

Šis modelis turi dvi sujungtas video kameras. Viena, didesnė, skirta filmuoti vaizdą priekyje, kita filmuoti vaizdą gale. Automobilių video registratoriai BlackVue visada prikaustydavo dėmesį tų, kurie nori būti saugūs kelyje ir būti užtikrintais teisingu įvykių interpretavimu policijoje ar draudimo bendrovėje. Gaminys išsiskiria ir savo dizainu - tamsus sidabrinis atspalvis, minimalistinis stilius, paliekant tik tai ko reikia.

Vaizdo įrašą labai patogu peržiūrėti ir dideliame kompiuterio monitoriuje. Gerai matomos aušinimo angos apsaugo videoregistratorių nuo perkaitimo jį naudojant net ir labai ilgą laiko tarpą be išjungimo.

GPS įrašas

Įsigijus papildomą GPS imtuvą šis funkcionalumas leidžia užfiksuoti detalią informaciją apie Jūsų automobilio buvimo vietą, judėjimo kryptį, greitį, tikslų laiką ir datą. Taip pat saugo tam tikru kelionės metu vykstančią automobilio judėjimo trajektoriją. Tai tiesiog būtini ir labai svarbūs duomenys, aiškinantis įvykio aplinkybes ir įrodinėjant prieštaraujančios pusės pateikiamą versiją. Tokiu būdu išvengiama klasikinės situacijos, kai pasamdyti liudytojai piešia nebūtas istorijas.

Vidinis 3-ašių G sensorius

Šis sensorius leidžia fiksuoti ir specialiame įrašų kataloge išsaugoti visus įvykius, kurie tik gali kelyje nutikti automobiliui. Tai avarinis stabdymas, staigus krypties pakeitimas stengiantis išvengti kliūties, stiprus krestelėjimas dėl kontakto su kliūtimi arba kitu automobiliu.

Vaizdo kamera

Vaizdo registratorius Blackvue DR490L-2CH vaizdą fiksuoja panaudojant Full HD 1920*1080 raišką, kas vartotojui suteikia užtikrintumo, kad įrašas bus reikiamos kokybės, jame aiškiai ir ryškiai bus išskiriamos visos vaizdo detalės, kurios vyksta Jūsų automobilio kelionės arba stovėjimo metu. Vaizdas gali būti įrašomas 3 režimais - įprastas režimas, įvykio režimas (G sensoriaus suveikimas) ir parkavimo režimas (judesys vaizde ir G sensoriaus suveikimas).

Kamera vaizdui gale filmuoti

BlackVue DR490L-2CH komplekte turi ir antrą, mažesnę, vaizdo kamerą. Jos pagalba galima filmuoti vaizdą pro galinį automobilio stiklą arba pritvirtinus prie priekinio stiklo, filmuoti automobilio salono vaizdą.

Garso įrašas

Blackvue DR490L-2CH esantis integruotas mikrofonas leidžia puikiai fiksuoti vaizdą lydinčius garsus. Tai gali būti labai svarbu ir naudinga aiškinantis įvykių aplinkybes su kelių policija.

DR490L-2CH turi integruotą juostų kirtimo aptikimo funkciją. Kai ji aktyvi, Jūsų registratorius stebi ir perspėja kai automobilis yra per arti eismo juostos. Jūs galite pasiderinti šį parametrą, kad jis būtų aktyvus prie norimo greičio (60, 80 ar 100 km/h).

 

Techniniai parametrai

Filmavimo rezoliucija

1920*1080 @ 30 kps

Vaizdo kodavimas

AVI

Jutiklis / lęšis / procesorius

4 MP Sony Stravis

G-jutiklis

3 ačių G-jutiklis

Garso įrašymas

Yra

Ekranas

3.5 colių, liečiamas

Temperatūra

-20°C ~ +70°C

GPS

Galimas (parduodamas atskirai)

WiFi

Nėra

Laikmena

microSD kortelės palaikymas iki 128GB

Maitinimas

12V~24V;

Komplekto sudėtis

Priekinė kamera, galinė kamera, maitinimo laidas, priekinės/galinės kameros sujungimo laidas, laikiklis, instrukcija

Išmatavimai

99.5 x 60.1 x 31.8 mm

Svoris

93g +18 g

Garantija

12 mėnesių

 

 
 
 
 
 
 
 

Apžvalgos

Naujausios apžvalgos

Kol kas šios prekės peržiūrų nėra
Dabar parašykite (trumpą) apžvalgą...( min. 100, maks. 2000 simbolių)
Pirma: Įvertinkite prekę. Prašome pasirinkti reitingą nuo 0 (prastą) iki 5 žvaigždučių (geriausią). Įvertinimas:
Simbolių parašyta:
x

SUKALIBRUOSIME ALKOTESTERĮ PER VALANDĄ!